Jak w rzeczywistości wygląda Las Vegas Boulevard?

Jak w rzeczywistości wygląda Las Vegas Boulevard?

Podróżowanie od dawna było moją pasją. W ciągu ostatnich 20 lat zwiedziłam 39 krajów na 5 kontynentach. W Stanach Zjednoczonych byłam do tej pory sześć razy, zwiedzałam tam chociażby Oklahomę, Wyoming i Kolorado, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji zajrzeć do słynnego Miasta Grzechu.

Tym razem jednak wspólnie z grupą przyjaciół zdecydowaliśmy się na wyjazd do Ameryki z uwzględnieniem Las Vegas Strip, ponieważ każde z nas chciało spróbować swojego szczęścia w tamtejszych słynnych kasynach. Zacznijmy od tego, że domy rozrywki w Las Vegas są rzeczywiście tak olśniewające jak przedstawiają je opisy i zdjęcia w internecie: ociekające luksusami, eleganckie, pełne automatów, stołów do gry i innych fantastycznych atrakcji. Możemy tutaj zobaczyć idealnie odwzorowaną ogromną kopię wieży Eiffle’a, rollercoastery, fontanny w hotelu Bellagio, pokazy akrobatyczne itd.

Najpopularniejszą jednak atrakcją Las Vegas są kasyna. Osobiście odwiedziliśmy Excalibur, Palazzo i Sunset Station, ale tylko to pierwsze przyniosło mi w miarę wysoką wygraną. Dzięki trafieniu jackpota w Wheel of Fortune zgarnęłam prawie 25 tys. dolarów, próbowałam też szczęścia w pokerze, niestety bez sukcesów. Od teraz jestem oddaną fanką slotów i bardzo często gram w nie za pośrednictwem internetu, na przykład na stronie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę jeszcze któregoś dnia do Las Vegas Strip, tamtejsze kasyna są doprawdy imponujące. Ale za to grając online mam do wykorzystania atrakcyjne bonusy kasynowe, na przykład bonus od depozytu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *